Носенко Олексій

Місто проживання - Київ.
Освіта - Київська школа фотографії, Перша Національна школа телебачення (фотограф), Школа сучасного мистецтва (живопис).

Я почав усвідомлено займатися живописом досить пізно, коли мені було 31. Але десятирічний досвід роботи з фотографією допоміг мені і допомагає зараз розвиватися. Я почав малювати випадково. Мій друг дав полотно, фарби, пензлі і мастихіни, і сказав - "Спробуй". Спробувавши, я усвідомив, що це справа захоплює мене і мені є що дістати з глибин свідомості, висловитися і покласти це за допомогою фарб на полотно.
Я живу в Україні, де багато талановитих людей. За 2 роки живопису багато робіт було продано в приватні колекції в Україні. У виставках участі не брав, так як для мене важливо, щоб живопис перебувала в живому просторі, де люди живуть, відпочивають, працюють, переживають різні моменти і емоції. Виставковий простір трохи випадає з цього контексту. Принаймні в Україні. Але це не означає, що я від нього відмовляюся. Але все ж перевагу я віддаю тому, хто дійсно розуміє моя мова мистецтва, хто насправді проникся і розуміє навіщо і для чого він купує картину. А такі люди є, і це дуже мене надихає і мотивує продовжувати свою справу.
Після двох десятків написаних картин, я усвідомив, що в даний момент хочу і розвиваюся в сторону абстрактного експресіонізму. Шукаю в цьому напрямку нові знаки, символи, техніки. Працюю в основному маслом і акрилом, але обраний напрям завжди змушує експериментувати і шукати нові підходи. Працюю над живописом в домашній маленькій майстерні.
У своїх роботах я часто рефлексую на те, що відбувається навколо мене, і світ в цілому. Соціальні теми людства такі як падіння моралі, егоїзм, повсюдна пристрасть і невігластво турбують останнім часом. Але також є і люди-промені світла, і я б хотів їм віддати належне в своїй творчості.

Работы автора
Сортування цена ↑ цена ↓