Правила та умови

Загальні відомості

Даний веб-сайт знаходиться під управлінням компанії ARTELECT. Компанія ARTELECT надає Користувачеві доступ до всієї інформації, інструментів і послуг на цьому веб-сайті, за умови прийняття ним усіх описаних нижче правил, умов, вимог і політики Компанії.

Відвідуючи наш сайт і / або купуючи що-небудь у нас, ви автоматично стаєте користувачем нашого веб-сайту і зобов'язані дотримуватися правил та умов, включаючи ті додаткові умови і політику компанії, які згадуються в даному і в інших розділах або доступні за посиланням. Ці Умови обслуговування застосовуються до всіх користувачів сайту, включаючи відвідувачів, покупців, продавців і / або співавторів контенту на сайті. Користувач прямо погоджується c тим, що використовує даний веб-сайт на свій власний ризик та свій власний розсуд.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами обслуговування, перш ніж заходити на наш сайт або використовувати його контент. Звертаючись до сайту або використовуючи будь-яку його частину, ви погоджуєтеся з Умовами обслуговування.

Всі нові матеріали або контент, які можуть бути додані на веб-сайт, також є предметом цих Умов обслуговування. Ви можете ознайомитися з останньою версією Умов обслуговування в будь-який час на цій сторінці веб-сайту. Компанія залишає за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов обслуговування шляхом розміщення оновлень і / або змін на нашому веб-сайті, без повідомлення Користувача. Будь ласка, самостійно періодично перевіряйте цю сторінку на наявність змін. У разі, якщо Користувач продовжує використовувати веб-сайт або заходити на нього після розміщення змін, то це має на увазі автоматичну згоду з цими змінами.

Розділ 1 - Умови використання онлайн-магазину

Погоджуючись з даними Умовами обслуговування, Користувач підтверджує, що він досяг повноліття відповідно до законів своєї країни або місця проживання або що він, будучи повнолітнім, дозволяє будь-кому з неповнолітніх членів своєї сім'ї використовувати даний веб-сайт.

Будь-яке незаконне або нецільове використання нашого контенту, авторських робіт, статей, біографій авторів, суворо заборонено.

Розділ 2 - Загальні умови

Компанія ARTELECT залишає за собою право відмовити в наданні послуг будь-кому з якої-небудь причини в будь-який момент.

Користувач повинен розуміти, що надані їм дані (за винятком даних кредитної картки) можуть бути передані в незашифрованому вигляді і бути використані для:

 • a) передачі по різних мережах в Інтернеті;
 • б) адаптації до технічних вимог зв'язуючих мереж або пристроїв.

Компанія ARTELECT не збирає і не зберігає дані про кредитну картку свого Користувача.

Інформація про кредитну картку надається користувачем третій особі - ПАТ КБ «ПриватБанк», який і несе відповідальність за її збереження і використання, з метою здійснення подальших покупок Користувача.

Користувач зобов'язується не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати і не використовувати з метою отримання прибутку будь-які частини контенту Магазину і не використовувати доступ до веб-сайту Магазину або яким-небудь чином контактувати з ним з метою отримання прибутку без нашого прямого письмового дозволу.

Заголовки розділів в цій угоді наводяться виключно для зручності і ніяк не обмежують або іншим чином впливають на ці Умови.

Розділ 3 - Авторське право

Компанія поважає права чужої інтелектуальної власності та очікує того ж від своїх користувачів.

Всі зображення, що є на цьому веб-сайті, і всі художні твори, в тому числі живопис, фотографії ілюстрації, які продаються через цей веб-сайт, захищені авторським правом. Використання будь-якого зображення з даного веб-сайту заборонено без отримання попередньої письмової згоди. Авторські права на всі художні твори, які продаються через даний веб-сайт, в повній мірі належать як авторам, так і компанії ARTELECT. Копіювання, сканування або відтворення таких творів мистецтва, в комерційних чи некомерційних цілях, є незаконним і буде переслідуватися в судовому порядку.

Розділ 4 - Точність, повнота і актуальність інформації

Компанія не несе відповідальності, якщо інформація, розміщена на даному сайті, є неточною, неповною або неактуальною. Матеріали, розміщені на даному сайті, надаються виключно для загальної інформації і на них не можна спиратися або використовувати в якості єдиної підстави для прийняття рішень без попередньої консультації з первинними, більш точними, повними або актуальними джерелами інформації. У разі використання матеріалів веб-сайту Компанії в якості підстави для прийняття рішень, Користувач бере весь ризик на себе.

Даний веб-сайт може містити певну історичну інформацію. Історична інформація, безумовно, не є актуальною і надається виключно для довідки. Компанія залишає за собою право вносити зміни в контент даного веб-сайту в будь-який час, але вона не бере на себе ніяких зобов'язань по оновленню інформації на своєму веб-сайті. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами на веб-сайті Компанії.

Розділ 5 - Зміни послуг і цін

Ціни на товари (твори авторів) підлягають змінам без попередження.

Компанія залишає за собою право в будь-який момент змінити або припинити роботу Магазину (або будь-який його частина або сервісів) без попередження.

Компанія не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які коригування, зміни ціни, призупинення або припинення роботи Магазину.

Розділ 6 - Товари (твори авторів) або послуги

Всі товари (твори авторів) і послуги доступні в нашому магазині як в онлайн, так і офлайн режимі.

Кількість таких творів авторів або послуг може бути обмеженим, і вони підлягають поверненню або обміну виключно у відповідності із розділом повернення нашої Компанії.

Компанія зробила все можливе, щоб якомога точніше відобразити колір та зовнішній вигляд творів авторів, які розміщені на нашому веб-сайті (в онлайн-магазині). Компанія не можемо гарантувати, що дисплей монітора комп'ютера Користувача буде точно відображати будь-який колір.

Компанія залишає за собою право обмежувати продаж творів авторів або послуг будь-якій особі, географічних регіонів або країні. Компанія може скористатися цим правом в залежності від конкретного випадку. Компанія залишає за собою право обмежувати кількість будь-яких творів авторів або послуг, які вона пропонує. Всі описи творів авторів або їх вартість можуть бути змінені в будь-який момент без попереднього повідомлення на наш розсуд. Компанія залишає за собою право вилучати з онлайн-магазину будь-який твір автора в будь-який момент. Будь-яка позиція творів автора або послуги, розміщене на цьому сайті, вважається недійсним в юрисдикціях, де воно суперечать закону.

Компанія має право змінювати, видаляти або блокувати викладені файли та інші дані, розміщені на сайті без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.

Компанія не гарантує, що якість будь-якого твору автора, послуг, інформації або інших матеріалів, придбаних або отриманих Користувачем, буде відповідати очікуванням Користувача, або що будь-які помилки в роботі магазину будуть виправлені.

Розділ 7 - Точність розрахунків і облікового запису

Компанія залишає за собою право відмовити у виконанні будь-якого замовлення, який Ви розміщуєте у нас. Компанія може, на власний розсуд, обмежити або скасувати кількість, що купуються однією особою одиниць творів автора (ів) або в рамках одного замовлення.

Компанія залишає за собою право обмежувати або перешкоджати розміщенню замовлень, які, на нашу думку, розміщені дилерами, торговими посередниками або дистриб'юторами.

Користувач зобов'язаний надавати інформацію про обліковий запис для всіх покупок, що здійснюються в нашому онлайн-магазині, а також актуальну, повну і точну банківську інформацію для ПАТ КБ «ПриватБанк».

Оскільки покупки в магазині Компанії ARTELECT здійснюються через платіжну систему третього особи - ПАТ КБ «ПриватБанк», при підтвердженні покупки товару, Користувач буде автоматично перенаправлений на сторінку цієї платіжної системи. Відповідальності, за збереження і використання інформації про кредитну картку користувача компанія ARTELECT не несе. Користувач зобов'язаний оперативно оновлювати свій профіль та іншу інформацію, в тому числі адресу електронної пошти, адреса доставки, телефон по якому можна зв'язатися з користувачем, щоб Компанія могла завершити всі транзакції Користувача і зв'язатися з ним у разі необхідності.

Розділ 8 - Додаткові інструменти

Компанія може забезпечити доступ Користувачеві до інструментів третіх осіб, за якими вона не стежить, які вона не контролює і про які вона не отримує інформацію.

Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія забезпечує доступ до таких інструментів «як є» і «як доступно» без будь-яких гарантій, запевнень або умов будь-якого роду і без будь-якого підтвердження. Компанія не несе ніякої відповідальності за наслідки використання Користувачем додаткових інструментів третіх осіб.

Користувач використовує додаткові інструменти, пропоновані на сайті, виключно на власний ризик і на власний розсуд. Користувач повинен ознайомитися і прийняти умови, на яких надаються інструменти відповідним незалежним провайдером.

Також Компанія може в майбутньому пропонувати нові послуги і / або опції на веб-сайті (включаючи запуск нових інструментів і ресурсів). Такі нові функції і / або послуги, також повинні відповідати цих Умов обслуговування.

Розділ 9 - Сторін посилання

Певна продукція інформаційно-творчого змісту, товари і послуги, доступні за допомогою нашого розділу Послуги, можуть включати посилання на веб-сайти третіх осіб, а саме посилання на інші сайти з нашого магазину. Наприклад, в описі до картини може бути дано посилання на сайт автора твору.

Певний контент, товари і послуги, доступні в нашому магазині можуть включати в себе матеріали від третіх осіб.

Сторонні посилання на цьому веб-сайті можуть направити Користувача на сторонні веб-сайти, які не пов'язані з Компанією. Компанія не зобов'язана перевіряти чи давати оцінку точності інформації, і не може гарантувати або нести відповідальність за будь-які сторонні матеріали або веб-сайти, матеріали, продукти та послуги третіх осіб.

Компанія рекомендує Користувачеві уважно вивчити політику і умови роботи третіх осіб і переконатися, що він їх розуміє, перш ніж здійснювати будь-які операції. Скарги, претензії, зауваження або питання, що стосуються товарів третіх осіб, слід направляти третім особам.

Розділ 10 - Коментарі користувачів, зворотній зв’язок та інші матеріали

Компанія може в будь-який момент і без будь-яких обмежень редагувати, копіювати, публікувати, поширювати, перекладати і іншим чином використовувати в будь-якій сфері будь-які коментарі, які Користувач відправив Компанії. Компанія не зобов'язана:

 1. зберігати конфіденційність будь-яких коментарів;
 2. виплачувати компенсацію за будь-які коментарі;
 3. відповідати на коментарі.

Компанія може, але не зобов'язана, контролювати, редагувати або видаляти контент, який на її думку, є незаконним, образливим, загрозливим, наклепницьким, ганьблять честь і гідність, порнографічним, непристойним або іншим чином неприйнятним або таким, що порушує права інтелектуальної власності будь-якої зі сторін або цих Умов обслуговування.

Користувач погоджується стежити за тим, щоб його коментарі не порушували жодних прав третіх осіб, в тому числі авторське право, право на товарний знак, на недоторканність приватного життя, конфіденційність або інші особисті або майнові права. Також Користувач зобов'язується стежити за тим, щоб його коментарі не містили наклепницького або іншого незаконного, образливого або непристойного матеріалу, будь-яких комп'ютерних вірусів або інших шкідливих програм, здатної негативно позначитися на роботі магазину Компанії або будь-якого взаємопов'язаного веб-сайту. Користувачеві заборонено використовувати фальшивий адресу електронної пошти, видавати себе за іншу особу чи іншим чином вводити в оману Компанію або третіх осіб щодо походження будь-яких коментарів. Користувач несе особисту відповідальність за будь-які коментарі, які він розміщує, і за їх точність. Компанія не несе відповідальності за коментарі, що розміщуються Користувачем або третіми особами.

Розділ 11 - Особиста інформація

Порядок надання Користувачем особистої інформації через веб-сайт регулюється Політикою конфіденційності нашої Компанії.

Розділ 12 - Помилки, неточності упущення

Існує ймовірність, що інформація на нашому сайті або в наших Сервісах може містити типографські помилки, неточності або упущення, які можуть бути пов'язані з описом творів авторів, цін, рекламою, пропозиціями, вартістю доставки продукції, термінами доставки і наявністю товару. Компанія залишає за собою право в будь-який момент без попереднього повідомлення виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, змінювати або оновлювати інформацію або скасовувати замовлення, якщо будь-яка інформація в магазині Компанії або на будь-якому взаємопов'язаному веб-сайті є неточною (в тому числі після того, як Користувач зробив замовлення).

Компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати, змінювати або роз'яснювати інформацію в своєму магазині або на будь-якому взаємопов'язаному веб-сайті, в тому числі інформацію про ціни, за винятком випадків, передбачених законодавством. Ніякі повідомлення про конкретні зміни або оновлення даних в нашому магазині або на будь-якому взаємопов'язаному веб-сайті не є свідченням того, що інформація була змінена або оновлена ​​повністю.

Розділ 13 - Заборону на використання

Користувач не має права використовувати веб-сайт або його контент:

 1. a) для будь-яких незаконних цілей;
 2. б) з метою порушення прав Компанії або інших осіб на інтелектуальну власність;
 3. в) щоб переслідувати, здійснювати насильство, ображати, завдавати шкоди, паплюжити, брехати, відгукуватися зневажливо, шантажувати або дискримінувати за ознакою статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної або расової приналежності, віку, національності або інвалідності;
 4. ґ) надавати недостовірну інформацію, чи ту що вводить в оману;
 5. д) завантажувати або передавати віруси або який-небудь інший вид шкідливого коду, який може негативно вплинути на функціональність або роботу даного магазину і будь-якого пов'язаного з ним веб-сайту, будь-яких інших веб-сайтів або Інтернету;
 6. е) збирати або відстежувати особисту інформацію інших осіб;
 7. є) розсилати небажану пошту, займатися фішингом, фармінгом, претекстінгом, спайдерінгом, використовувати пошукові роботи або займатися скрейпінгом;
 8. ж) використовувати контент з непристойною або аморальною метою;
 9. з) зламувати або обходити засоби захисту магазину Компанії або будь-якого взаємопов'язаного веб-сайту, інших веб-сайтів або Інтернету.

Розділ 14 - Звільнення від відповідальності

Компанія ARTELECT, її афіновані компанії, партнери, посадові особи, директора, агенти, підрядники, ліцензіари, провайдери, субпідрядники, постачальники, стажисти і інші співробітники не несуть відповідальності, якщо Користувачем було скоєно порушення цих Умов Обслуговування, або порушено будь-якого закону або права третіх осіб. Також, Компанія ARTELECT не несе відповідальності в разі виникнення форс-мажорних обставин.

Розділ 15 - Автономність положень угоди

У випадку, якщо будь-яке з положень цих Умов обслуговування буде визнано незаконним, недійсним або нездійсненним, то такий стан, тим не менш, має виконуватися до можливої межі, передбаченого чинним законодавством України, а нездійсненна його частина вважається вилученою з цих Умов обслуговування і не повинна впливати на юридичну силу і дійсність інших положень.

Розділ 16 - Припинення угоди

Зобов'язання і відповідальність сторін, що виникли до дати припинення дії угоди, залишаються в силі і після припинення дії цієї угоди (Умов обслуговування) в усіх відношеннях.

Ці Умови обслуговування залишаються дійсними до тих пір, поки вони не будуть припинені однієї зі сторін. Користувач може припинити ці Умови обслуговування в будь-який момент, повідомивши Компанію, що він більше не бажає користуватися її послугами, або автоматично, коли він припиняє користуватися нашим сайтом.

У разі недотримання Користувачем (на його думку, або на думку Компанії) будь-якого положення цих Умов обслуговування, Компанія, на власний розсуд, має право розірвати цю угоду в будь-який час без направлення Користувачеві повідомлення (при цьому Користувач буде нести відповідальність за всі сумми, належні до виплати включно до дати розірвання угоди) і / або, відповідно, заблокувати йому доступ до магазину Компанії (або будь-якої його частини).

Розділ 17 – Вичерпний характер угоди

Невикористання або нездійснення Компанією будь-якого права або положення цих Умов обслуговування не є підставою для відмови від цього права або положення.

Ці Умови обслуговування на даному веб-сайті, є цілісною угоду між Користувачем та Компанією ARTELECT щодо порядку використання магазину. Ці Умови обслуговування замінюють всі укладені раніше угоди, повідомлення та пропозиції, в усній або письмовій формі, між Користувачем та Компанією ARTELECT (в тому числі будь-які попередні версії цих Умов обслуговування).

Будь-які неясності в тлумаченні цих Умов користування не можуть бути витлумачені проти сторони, яка їх склала.

Розділ 18 - Зміна умов обслуговування

Користувач може ознайомитися з останньою версією Умов обслуговування в будь-який момент на цій сторінці.

Компанія залишає за собою право, на власний розсуд, оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов обслуговування за допомогою розміщення оновлень і змін на нашому веб-сайті. Будь ласка, самостійно періодично перевіряйте наш веб-сайт на наявність змін. Якщо після внесення і публікації змін до цих Умов обслуговування Користувач продовжує користуватися веб-сайтом або отримувати доступ до нього або до нашого магазину, то вважається, що він прийняв ці зміни автоматично.

Розділ 19 - Контактна інформація

Будь-які питання, щодо Умов обслуговування ви можете відправити нам на пошту: hello@artelect.com.ua